Únor 2016

FW: Český den proti rakovině 2016 - žádost o pomoc (HA3)

23. února 2016 v 14:52 | Martin |  OSH Šumperk
Vážení přátelé - starostové OSH ČMS,
dovolujeme si obrátit se na Vás znovu po roce s​ prosbou o pomoc - o předání informací o letošním ročníku veřejné sbírky ​a preventivní akce ​Ligy proti rakovině Praha, jejímž je ​SH ČMS již 8 let pravidelným a spolehlivým partnerem.

​Jak už možná víte, Český den proti rakovině 2016 proběhne ve středu 11. ​května, ​jedná se o jubilejní 20. ročník sbírky ​
a my pevně doufáme, že ​akce proběhne opět za vydatné podpory ​dobrovolných hasičů po celé ČR.
Vloni se ​hasičským sdružením podařilo ​rozdat téměř ​20.000 letáků s informacemi o prevenci nádorových onemocnění a ​prodejem kytiček získat téměř ​450.000 Kč , a to především v menších městech a obcích, kde je pro nás tato pomoc velkým přínosem!

Všem ​organizacím, ​které se vloni ​akce ​účastnily, jsme již rozeslali přihlášky a informační dopisy přímo na jejich adresy
(za případné zdvojení se předem omlouváme​).

Na Vás se nyní obracíme se žádostí o plošné předání informací o ​akci (naší žádosti o pomoc) celé členské základně ve Vašem okrese. Velmi bychom uvítali, kdyby se i v letošním roce podařilo počet spolupracovníků z Vašich řad rozšířit a do ​akce se zapojili další Vaši členové a místní organizace. UVÍTÁME SPOLUPRÁCI V JAKÉMKOLI ROZSAHU, zapojit se mohou i jednotlivci a význam má pro nás každá prodaná kytička a rozdaný preventivní letáček.
V příloze si Vám dovolujeme zaslat ​základní informace o ​letošní ​akci, ​přihlášku (​termín uzávěrky není problém v případě potřeby prodloužit) a ​průvodní ​dopis a MOC PROSÍME O PŘEDÁNÍ TĚCHTO INFORMACÍ VŠEM SDH VE VAŠEM OKRESE. Budete-li potřebovat jakákoli další upřesnění, jsme Vám kdykoli k dispozici.
Předem děkujeme za Vaši pomoc - předání informací - a těšíme se na další dobrou spolupráci s Vaší organizací.

Za organizátory sbírky pro Ligu proti rakovině Praha
s přáním krásných dní

Jana Mauleová
603 546 116
jana.mauleova@arcadia.cz

Arcadia Praha, s.r.o.
U Nikolajky 5/833
150 00 Praha 5
www.denprotirakovine.cz
www.arcadia.cz

Informovanost

11. února 2016 v 10:24 | Martin |  OSH Šumperk
Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit s žádostí o spolupráci v podobě zasílání informací o akcích, které se ve Vašem okrese konají. Připravila jsem jednoduché šablony, které stačí bodově vyplnit, odeslat a já už si s informacemi poradím. Akce, zajímavosti a další můžeme umísťovat do různých médií. Zpravodajské záležitosti umísťujeme do Hasičských novin, publicistiku do Alarm Revue, mládežnická témata do časopisu Archa, sport do elektronického Zpravodaje hasičského sportu. Samozřejmě využíváme webové stránky www.dh.cz, www.hasicskelisty.cz a Facebookový profil SH ČMS.
Když mail předáte sborům ve Vašem okrese, budu velmi ráda.

Těším se na spolupráci.

S přáním hezkého dne
--
Jaroslava Čečrdlová, Ph.D.
Tisková mluvčí

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Římská 45, 12107 Praha 2
tel: 731 328 859
cecrdlova@dh.cz

TOPlist