Květen 2018

Chromeč oslavy

25. května 2018 v 9:57 | Martin |  SDH


Školení

4. května 2018 v 12:58 | Martin |  SDH
Dobrý den,

Připomínáme Vám přihlášení na školení ohledně přístupu do evidence SDH, které se uskuteční dne 10. 5. 2018 v 15:00 hod. na hasičské zbrojnici v Bludově.
Max. 2 členové na jedno SDH. Školit bude ředitel kanceláře SH ČMS Ing. Jan Aulický.


Přihlášení na školení proveďte klikem na následující odkaz a vyplněním:


S pozdravem Sobotka Martin, OSH Šumperk

Kalendář akcí

4. května 2018 v 10:08 | Martin |  SDH
Dobrý den,
ráda bych vám představila webovou aplikaci Kalendář akcí, která je od poloviny dubna umístěna na www.dh.cz (horní lišta). Aplikace má nahradit nemoderní excelovský Kalendář soutěží, který navíc shrnoval jen sportovní akce. Naším cílem je umožnit propojení sborů, resp okresů se svými sousedy.


V Kalendáři akcí je možné se zaregistrovat (jako osoba/SDH/OSH) a pak vkládat akce sportovní, vzdělávací, kulturní ... s možností vyplnit informace o akci, lokalizovat ji na mapě, přiložit organizační zabezpečení nebo plakátek....

Tuto aplikaci jsme již představili na školení hospodářů, celorepublikovém setkání vedoucích OORK/KORM a také na školení funkcionářů. Již několik SDH/OSH se do systému zapojilo.
Po prvních dnech fungování jsme odstranili některé chybky, nebo přidali další funkce či upravili prostředí zadávacího formuláře.

Budu ráda, když informaci pošlete svým sborům.

Děkuji a přeji příjemný den

Jaroslava Čečrdlová, Ph.D.
tisková mluvčí SH ČMS
Římská 45, 121 07 Praha 2
tel: 731 328 859

Český den proti rakovině 2018

4. května 2018 v 9:07 | Martin |  SDH
Vážení přátelé - starostové OSH ČMS,

v únoru letošního roku jsme se na Vás obraceli s prosbou o předání informací o letošním ročníku veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha, jejímž je ​SH ČMS partnerem, všem ​SDH ve Vašem ​okrese. Celá řada ​SDH se nám k účasti na letošním ročníku Českého dne proti rakovině přihlásila a za jejich ochotu pomoci ve středu 16. května s prodejem kytiček a rozdáváním preventivních letáků jim předem moc děkujeme.

Vzhledem k tomu, že i dnes, necelé 3 týdny před sbírkou, nám na rozdíl od minulých let stále ještě nějaké kytičky zbývají, přijímáme ještě i nyní další dobrovolníky, kteří jsou ochotni pomoci.

V materiálech, které jsme Vám rozesílali v únoru, byla uvedena uzávěrka přihlášek v březnu, proto bychom byli rádi, kdybyste dali vědět Vašim ​členům, že i nyní se stále ještě mohou do akce zapojit. Zájemci se mohou hlásit na tel. 603 546 116 nebo e-mailu jana.mauleova@arcadia.cz.

Předem Vám za předání této informace směrem k Vaší členské základně moc děkujeme.

Za organizátory sbírky pro Ligu proti rakovině Praha
s přáním krásných jarních dní

Jana Mauleová
603 546 116
TOPlist